Wii Oyunlarım Geldi!!! :)

Wii iyi hoş da sürekli aynı oyunları oynayıp durunca sıkılmaya başladık haliyle... Oyun fiyatları anormal yüksek. Bir kaç kampanya yapmış Aral falan, ama velakin onları da biz ıskalamışız...

Bu sırada, aklımıza Internet'ten oyun sipariş etmek geldi. Daha önceden adını duyduğum ama hiç kullanmadığım bir site vardı: Send It. Baktık oyun fiyatları çok makul, hemen bir iki sipariş verdik. Türkiye'den sahtekarlık çok yapıldığı için olsa gerek, başlangıçta kredi kartı sahibini doğrulamak için kastırdılar biraz. Bu yüzden siparişlerin işleme konulması gecikmiş olsa da, sonrasında bir hafta bile geçmeden oyunlar elimize geçti bile!
Sitenin en olumsuz yanı, posta için tek bir alternatif sunması. O da normal posta. Ben beş, altı tane oyun sipariş ettim ve hiç birinde sorun yaşamadım; ama açıkçası postacı amcanın insafına kalıyor her şey biraz! :-)

Ama sitenin en iyi yanı fiyatlar! Burada 100 ila 130 TL arasında olan oyunlar sitede 5 ila 30 pound (kabaca 12,5 ila 75 TL) arasında değişiyor. Ki, çoğu oyun 15 pound civarında. Ama 5 pound'luk oyunları da küçümsemeyin, içlerinde gayet kaliteli olanlar var...

Bu arada, Hong Kong'dan sipariş ettiğim üçüncü Wii controller'ım da elime ulaştı... Nereden aldığımı soranlar oluyor, hemen söyleyeyim: ebay.co.uk'e girip orada controller satanlara bakıyorum. Türkiye'ye ücretsiz gönderim yapanlar genellikle Hong Kong başta olmak üzere Çin'de yaşayanlar.

2 yorum:

emrah dedi ki...

insan suraya wii konsolu yerine nba2k'da show yaptigim fotolardan 1'ini koyardi :D

Ankara Mahpusu dedi ki...

NBA 2K10'da işin şov kısmı bendeydi diye düşünüyorum! :) Bkz. Yao Ming'le Mehmet Okur'un arasından sıyrılıp smaç bastığım an.

Yorum Gönder